imitasyonkraft

Torba

Kapalı Alan 16.000 m²
Üretim Kapasitesi 480.000.000 adet/yıl

 

Kütahya Torba tesisi, istenilen ebat ve gramajda, 6 renge kadar flat saplı kağıt alışveriş torbası üretimi yapmaktadır. Buna ilave olarak tesisimizde gıda ambalajına yönelik olarak , kese kağıdı, salata kapları, ve kağıt pipet ürün gruplarında da müşterilerimize çözüm sunmaktayız.

2020 yılında devreye alınan tesisimiz 480.000.000 adet/yıl kapasiteli 20 adet saplı kağıt çanta makinesi ile mevcutta Türkiye’nin en büyük saplı kağıt çanta üreticisidir. Devam eden yatırımları ile birlikte Avrupa’ da sayılı üretici arasında kendine yer bulacaktır.

 

Tesisimiz mevcut kapasitesinin %90’ı oranında ihracat üzerine çalışmaktadır. Çalıştığımız Ülkeler başlıca; ABD, İngiltere, Fransa, Belçika, Almanya, Polonya, Norveç, İsveç, İsviçre, Katar gibi Ülkelerdir.

Tesiste , üretimini yaptığımız KMK Midline Re-cycle Kraft kağıt kullanılmaktadır. Buna ilave olarak 70 ve 120 gr aralığında Beyaz Kraft ve Kahverengi Kraft kağıt cinsleri ile de üretim yapılmaktadır.

 

Fabrikalarımızda gıda ambalajı olarak kullanılan en küçük boyutlardaki fast food ambalajından, büyük süper market çantalarına, kedi-köpek maması ambalajlarına kadar çok farklı ürün gruplarında üretim yapma imkanı bulunmaktadır.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişim formu aracılığıyla temas kurabilirsiniz.

Torba ürünleriyle mi ilgileniyorsunuz?