Sarka

2007 Yılında Kahramanmaraş'ta kurulan SARKA BOBİN AMBALAJ KAĞIT SAN. VE TİC. A.Ş. ürünleriyle bölge ticaretinde lokomotif durumda olan tekstil sektörünün beğenisini kazanmış ve çok kısa sürede sektörde hak ettiği yeri almıştır. 2007 yılında Türkiye genelinde artan talebi karşılayabilmek için SARKA ikinci fabrikasını da Çorlu'da devreye almıştır.

Şirketimiz Türkiye genelinde ve çevre ülkelerin sektör ihtiyacı ve mamüllerin üretimini yapmakta olup tecrübeli yönetim ve genç personel kadrosuyla her geçen gün artan talepleri karşılayarak faaliyetini sürdürmektedir.

Kuruluşlarca şirketimize ve markamıza gösterilen ilgi ve itimata layık olmak için tüm gücümüz ve titizliğimizle siz sayın müşterilerimizin hizmetinde olacağımızı ayrıca bilgilerinize sunarız.

Piyasaların gereksinimi olan Mihver Boru, Masura ve diğer mamüllerin ve ayrıca özel firma ve kuruluşlarca tüketilmekte olan mamüllerin üretimini yaparak sipariş ve pazarlama aktivitesi ile tüm türkiye genelinde haklı bir isim ve pazar payına sahip bulunmaktayız.

Hizmette sınır yoktur ilkesi, "KALİTEMİZLE TERCİH EDİLEN FİRMA OLMAK VE EN MÜKEMMELİ DAİMA ÜRETEBİLMEKTİR" kalite politikamızla siz sayın müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.

Bu aşamada aşağıda belirtmekte olduğumuz mamüllerin üretimi ile sektörümüzün hizmetindeyiz.

Web Sitesi : www.sarka.com.tr