KMK Filo

% 100 yerli sermaye ile faaliyetlerine devam eden Kahramanmaraş Kağıt San.ve Tic. A.Ş. (KMK)'nın temelleri 1950'li yıllara dayanmaktadır. Bu dönemlerde ağırlıklı olarak bakır imalatına dayalı faaliyetler, zaman içerisinde paslanmaz çelik bazlı mutfak gereçlerine kaymıştır. Bulunduğu sektörlerde hep öncü firmalar arasında olmayı hedefleyen KMK ailesi 1980'lerin sonlarına gelindiğinde oluklu mukavva sektörüne dayalı yatırımlarını faaliyete geçirerek bugün bünyesinde bulundurmuş olduğu grup firmaları ile kağıt üretimi, enerji, kimya, tarım ve deniz taşımacılığı alanlarında başarıyı ilke edinmiş olan, sürekli ISO ilk 500 veya ISO ikinci 500 içinde yer alan büyük bir sanayi kuruluşu halini almıştır.

Faaliyet göstermekte olduğu her alanda müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ilke edinmiş olan KMK ailesi, mevcut kurumsal müşterilerine ilaveten faaliyet gösterdikleri alanlarda öncü kurumsal firmalara en iyi hizmeti verebilmek amacı ile 01.03.2010 tarihi itibari ile uzun dönem araç filo kiralama faaliyetine başlamış bulunmaktadır.

KMK'nın uzun yıllara dayanan sanayicilik kültürünün güvencesi altında yürütülecek olan bu girişiminde, kısa bir süre içerisinde filo araç kiralama sektöründe ilk sıralara tırmanması hedeflenmektedir.

KMK Filo Kiralama olarak önceliğimiz, uzman kadromuz ile müşteri taleplerine en kısa sürede en iyi çözümleri sunabilen, sektörel dinamikleri sürekli olarak bilimsel metotlarla izleyen, gelişmeleri yakından takip eden ve bu birikimlerini çözüm ortağı olduğu kurumsal müşterilerinin lehine kullanabilen uzun dönem araç filo kiralama şirketi kimliğini daima muhafaza etmek olacaktır.

Web Sitesi : www.kmkfilo.com